Prosimy czekać Loading

Image


Kwiaciarnia założona we wrześniu 1981 roku przez Panią Grażynę Sowe. Obecnie prowadzona przez długoletnich pracowników do dziś tworzy dla Państwa niebanalne, pełne harmonii i piękna kompozycje kwiatowe.

Glorioza

Kompozycje

Kliknij w wybraną galerię.

Nasza oferta

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Wiązanki ślubne

Ten najważniejszy bukiet w życiu - wiązanka ślubna, powinien pasować do sukni ślubnej oraz weselnej oprawy. Kwiaty niosą ze soba ogromną symbolikę, warto więc zwrócić uwagę na to, które z nich znajdą się w twoim ślubnym bukiecie.

Dekoracje samochodów

Dekoracja auta wiozącego Parę Młodą do ślubu powinna harmonizować z bukietem, jak i pozostałymi dekoracjami ślubnymi. Przy jej wyborze należy wziąć pod uwagę styl, model oraz kolor auta. Nie można zapomnieć o dobrym mocowaniu dekoracji.

Dekoracje kościołów i sal weselnych

Zdobienia różnego rodzaju podkreślają wyjątkowość tego jedynego dnia w życiu. A jeżeli powierzy się dekorowanie profesjonalnej firmie, takiej jak Glorioza, można być przekonanym, że goście weselni będą długo wspominać dzień Waszego wesela.

Wianuszki i wiązanki komunijne

Wianek komunijny to piękny dodatek do komunijnego stroju dla dziewczynki, który pozwoli jej odróżnić się od koleżanek i poczuć wyjątkowo w dniu Pierwszej Komunii Świętej. Wianki mogą być wykonane z kwiatów żywych lub sztucznych, gałązek, liści czy dodatków, takich jak diamenciki, perełki, ozdobne kamyki.

Bukiety okolicznościowe

Realizujemy indywidualne zamówienia na bukiety imieninowe, urodzinowe, bukiety jubileuszowe - kwiaty na rocznice ślubu, jubileusze w pracy czy spontaniczne bukiety bez okazji. Wszystko stworzone z wielką dokładnością i precyzją, zachowując najwyższe standardy florystyczne.

Kosze kwiatowe i nie tylko...

Kosze kwiatowe stanowią bardziej wyrafinowany sposób na wyrażanie swoich uczuć do drugiej osoby. Od lat są naszą specjalnością i dostarczają osobie obdarowywanej mnóstwo radości i emocji, dzięki swoim gabarytom i dużej ilości kwiatów.

Dlaczego my?

Poznaj nasze najmocniejsze strony
1
Zamów telefonicznie

Przyjmujemy zamówienia przez telefon lub e-mail.

2
Na dowóz

Dostarczamy kwiaty pod wskazany adres (Warszawa i okolice)

3
Faktury VAT

Specjalnie na życzenie wystawiamy faktury VAT.

4
Wygodne płatności

Zapłać: Gotówka, Karty kredytowe, Karty Kredytowe Online, Przelew

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zadzwoń do nas lub napisz e-mail. Do usłyszenia!

Adres

ul. Wilcza 19,
00-544 Warszawa

Telefon/E-mil

+ 48 22 625 40 00 + 48 22 629 84 07 + 48 22 629 59 38
[email protected]

Social Media

Facebook Instagram